Jak najlepiej wykorzystać szafkę RTV w salonie

Jeśli masz pokój dzienny, prawdopodobnie spędzasz w nim dużo czasu. W zimie może być tam dość chłodno i zazwyczaj jest to pierwsze miejsce, do którego udajesz się, gdy przyjaciele przychodzą na drinka lub kolację. Przestrzeń ta może nie jest najbardziej ekscytująca pod względem wystroju, ale spełnia swoje zadanie, czyli zapewnia wygodną przestrzeń, w której możesz oglądać telewizję bez obawy, że zostawisz za sobą ulubiony program. Ale jak zamienić nieużywaną szafkę pod telewizor w coś, co wzbogaci Twój salon? Oto kilka prostych sposobów na to, jak w pełni wykorzystać szafkę RTV w salonie.

Dodaj osobowości swojej szafce pod telewizor

Jeśli masz małą przestrzeń, zawsze możesz dodać półkę na książki do tylnej ściany. Jeśli masz dodatkowy pokój telewizyjny, możesz również spróbować dodać półkę na książki do ściany. W ten sposób szafka nabierze charakteru domowego biura, a dodatkową zaletą będzie to, że przestrzeń nie będzie wyglądać tak jednolicie. Dzięki temu zyskasz również trochę prywatności, jeśli tego chcesz! Doda to również kilka dodatkowych centymetrów do tylnej części szafki TV, co zawsze jest miłe.

szafka rtv

Użyj swojej szafki TV jako centrum rozrywki

Jeśli masz duży telewizor, możesz zawsze trzymać go na specjalnym uchwycie. W ten sposób będziesz miał łatwy dostęp do telewizora i wszystkich swoich ulubionych filmów i programów. Jeśli masz małe dzieci, będzie to dużo bezpieczniejsze, gdyż unikamy ryzyka upadku telewizora! Dodatkową zaletą jest to, że szafkę pod telewizor będzie można wykorzystać na inne akcesoria.

Podsumowanie

Jeśli masz w domu dodatkową szafkę pod telewizor, nie marnuj przestrzeni, pozostawiając ją pustą. Wykorzystaj ją jak najlepiej, tworząc pokój multimedialny. Stwórz w nim przytulną atmosferę, dobrze wykorzystując przestrzeń. Jeśli masz małą przestrzeń, spróbuj umieścić na środku stolik. Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią, wykorzystaj dodatkowe miejsce na ścianie nad szafką telewizyjną i umieść tam półkę na płyty DVD. Dzięki temu zyskasz więcej miejsca na książki, gry lub inne rozrywki. Jeśli masz dzieci, z pewnością pokochają one przeglądanie sekcji i odnajdywanie swoich ulubionych tytułów! Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest to, że szafka pod telewizor nie będzie przeszkadzać, gdy nie będzie używana.

Dodaj komentarz