Jak zaaranżować gustowny pokój kąpielowy wykorzystując okrągłe lustra ścienne?

Pokój kąpielowy to marzenie wielu osób. Jest duży, funkcjonalny i pozwala na komfortową toaletę. Jak go zaplanować, by elegancki i praktyczny?

Umywalki i lustra – praktyczny duet

Umywalka w pokoju kąpielowym, przy której można przeprowadzić poranną toaletę to najważniejsze miejsce w łazience. Mając dużo miejsca warto zadbać, by poranna toaleta nie była problemem nawet gdy w pokoju kąpielowym znajdują się dwie osoby i wszyscy się spieszą.

W pokoju kąpielowym warto umieścić dwie umywalki, tak by każdy miał swoja. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu.

Wybierając lustra do pokoju kąpielowego warto zadbać, by było jedno lustro duże lub dwa małe. Okrągłe lustro na ścianę będzie nie tylko bardzo efektownie wyglądało, ale również będzie praktyczne, gdy nad każdą umywalka będzie znajdowało się oddzielne lustro.

Damska toaletka

O tym, że kobiety duża czasu spędzają w łazience nie trzeba nikogo przekonywać. W pokoju kąpielowym jest wystarczająca ilość miejsca, by każda pani mogła stworzyć sobie swoje miejsce, w którym będzie mogła wykonywać czynności pielęgnacyjne.

Toaletka powinna być wygodnym stolikiem, nad którym będzie umieszczone lustro. Bardzo efektownie będzie wyglądało okrągłe lustro na ścianę.

Do pokoju kąpielowego nowoczesnego można wybrać okrągłe lustro ścienne bez ram. Za to bardzo estetycznym zabiegiem będzie podświetlenie lustra od tyłu. Jest to zabieg, który pozwoli wprowadzić nowoczesny nastój do wnętrza.

W pokoju kąpielowym pięknie będzie również wyglądała toaletka w stylu glamour, który kocha dekoracje i ozdoby. Okrągłe lustro na ścianę powinno być bogato zdobione i dekoracyjne. Ważne jest również oświetlenie, które będzie dopełnieniem dekoracji.

Lustro okrągłe ścienne ze sklepu online Łazienka Rea można oświetlić kinkietami, które mają czarne, tekstylne klosze. Takie wnętrze będzie bardzo nastrojowe i eleganckie. Koniecznie jednak należy pamiętać, by oświetlenie okrągłego lustra ściennego było prawidłowe. Lustra, które będą powieszone zbyt wysoko będą rzucały cienie na twarz. Makijaż zrobiony w takim oświetleniu będzie nienaturalny.

Dodaj komentarz